NELER VAR NELER...

Cazdan klasiğe, Türk halk müziğinden rock müziğe kadar çeşitlilik gösteren konserlerin en önemlisi, 19 Ekim'deki Neşat Ertaş konseri.

Cazdan klasiğe, Türk halk müziğinden rock müziğe kadar çeşitlilik gösteren konserlerin en önemlisi, 19 Ekim'deki Neşat Ertaş konseri. Cazseverler ise Barbarlar Grubu'nu dinlemek için 17 Ekim'de Hayal Kahvesinde buluşacak. Piyanist Albert Sassman da festivalin ağır topları arasında. Bununla yetinmeyenler, Tekfen Karadeniz Filarmoni Orkestrası'nı kaçırmayacaklardır. Ama gençlerin tercihi 18 Ekim'deki Bulutsuzluk Özlemi konseri.
Dostlar Tiyatrosu'nun sahnelediği 'Oyuncu' 15 Ekim'de AÜ AKM Sahnesi'nde sanatseverlerle buluşacak. Tiyatro Stüdyo imzalı 'Dünyanın Başkenti' 14 Ekim'de. Eskişehir Şehir Tiyatrosu ise festivale 'Misafir'le katılıyor. Çocuklar için İzmir Şehir Tiyatrosu 'Şahmeran'ı, Eskişehir Şehir Tiyatrosu 'Kutup Yıldızı'nı sahneleyecek. Modern Dans Topluluğu festivale biletleri şimdiden tükenen
'Seyahatname'yle katılıyor. Bilet bulamayanlar, Antalya Devlet Opera ve Balesi'nin 'Troy Game' ve 'Memleketim' balesiyle yetinecek. (Tel: 0222 237 27 04)