Nilgün Çetin, İKSV'de

Nilgün Çetin, İKSV'de
Nilgün Çetin, İKSV'de
Nilgün Çetin, pazartesi gününden itibaren İstanbul Kültür Sanat Vakfı İletişim ve Kaynak Geliştirme Başkanı olarak göreve başlıyor.

Radikal gazetesi eski operasyon direktörü Nilgün Çetin,  İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nda 4 Kasım 2013 tarihinden itibaren, İletişim ve Kaynak Geliştirme Başkanı olarak göreve başlıyor.

1968 yılında doğan Nilgün Çetin; lise eğitimini TED Ankara Koleji'nde, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünde tamamlayıp, Ankara Üniversitesi İşletme Yönetimi programını bitirdi. Profesyonel hayatına 1991 yılında başlayan Nilgün Çetin, Bilkent Otel, ENA İletişim ve İntermedya grubunda pazarlama ve halkla ilişkiler yöneticiliği görevlerinde bulundu. 1995 yılında Hürriyet grubuna katıldı ve sırasıyla Hürriyet Gazetesi Reklam Grup Başkan 'ına bağlı olarak İstanbul Müşteri İlişkileri Yönetmenliği, Antalya ve Ankara Reklam Müdürlüğü, Bölgeler Reklam Direktörlüğü, Bölgeler Reklam Koordinatörlüğü görevlerini yürüttü. 2010-2013 yılları arasında Radikal Gazetesi ve Hürriyet Daily News Gazetesi Operasyon Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Nilgün Çetin, 4 Kasım 2013 tarihinden itibaren İKSV İletişim ve Kaynak Geliştirme Başkanı olarak görev alacak.