Nublu istanbul yeni adresinde

Nublu istanbul yeni adresinde
Nublu istanbul yeni adresinde
İlhan Erşahin'in sahibi olduğu New York kökenli caz kulübü Nublu'nun İstanbul şubesi Taksim'deki yeni adresinde bu hafta sonu açılıyor.

Nublu İstanbul 17-18 Ekim akşamları gerçekleşecek olan “İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions and Friends” konserleriyle yeni yerinde kapılarını müzikseverlere açıyor. Karaköy’den Taksim’e taşınan mekanın yeni adresi Sıraselviler Caddesi No:55 oldu. İlhan Erşahin’in, İstanbul’un eklektik ruhunu, caz, rock, ve dans müziğinin öğelerini bir araya getiren proje topluluğu İstanbul Sessions, Nublu istanbul’un yeni mekanının da fitilini ateşlemiş olacak. Açılış konseri 17 (yarın) ve 18 Ekim geceleri…
2006 yılından bu yana Avrupa 'nın en prestijli festivallerinden, Brezilya'ya, İstanbul'daki en büyük festivallerden, New York Summer Stage'e kadar pek çok önemli sahne de yer alan, 2009'da usta Fransız trompetçi Erik Truffaz'ın konuk olduğu ilk albümlerini, devamında “Night Ride”, “Etnik,” One Zero” gibi kendilerine yakıştırılan “dirty jazz” türünden parçalar taşıyan Night Rider’ı yayınlayan dörtlünün, yeni albüm kayıtlarına devam etmeden önce, Nublu istanbul’da bir ısınma turu atmış gibi olacak.
Nublu’dan gelen bilgilere göre mekan, mutfağını da yenilemiş…

Bilet fiyatı: 30 TL Kapı Açılış: 21:00
Adres: Sıraselviler No:55/ Taksim (Metz’in üst katı)


  ETİKETLER:

  New York

  ,

  İstanbul

  ,

  caz

  ,

  Rock

  ,

  Avrupa

  ,

  Proje

  ,

  Mekan

  ,

  Kapı