Nublu şimdi Taksim'de

Nublu şimdi Taksim'de
Nublu şimdi Taksim'de
Kısa sürede New York'un saygın müzik kulüplerinden biri haline gelen İlhan Erşahin'in sahibi olduğu Nublu, İstanbul'daki yeni sezonuna Taksim Sıraselviler'deki yeni adresinde girdi. Nublu İstanbul, bu hafta MadenÖktenErsönmez üçlüsü, Bora Uzer ve İlhan Erşahin's İstanbul Sessions'ı ağırlayacak.

Taksim Sıraselviler No: 55’teki yeni adresine taşınan Nublu İstanbul , bu akşam Sarp Maden, Volkan Ökten ve Alp Ersönmez’den oluşan MadenÖktenErsönmez üçlüsünü ağırlıyor. Üçlü, yüksek oranda doğaçlamaya dayanan spontane ve karşılıklı etkileşime açık müziğiyle müzikseverlere keyifli bir konser vaat ediyor. Her an beklenmedik bir yöne evrilebilen müziklerinde caz, rock, drum’n bass, punk, noise, elektronik, ambient tınılar duymak mümkün. Konserin biletleri 25 lira.

R&B, hip-hop, Soul müziğin Türkiye ’deki güçlü isimlerinden Bora Uzer, 6 Kasım Perşembe günü Nublu’nun konuğu. Londra, Atlanta, Hamburg, New York ve İstanbul’da müzik çalışmalarıyla beğeni toplayan Bora Uzer, kendine has müziğiyle, sevilen parçalarını seslendirecek. Konserin biletleri 30 lira.

İlhan Ersahin’in, İstanbul’un eklektik ruhunu kendi tarzında tercüme ederken caz, rock, ve dans müziğinin öğelerini bir araya getiren projesi İSTANBUL SESSIONS, 7-8 Kasım’da iki gece üst üste Nublu İstanbul’da olacak. 2006 yılından bu yana Avrupa ’nın en prestijli festivallerinden, Brezilya’ya, İstanbul’daki en büyük festivallerden, New York Summer Stage’e kadar pek çok önemli sahne de yer alan, 2009’da usta Fransız trompetçi Erik Truffaz’ın konuk olduğu ilk albümlerini, devamında ‘Night Ride’, ‘Etnik’, ‘One Zero’ gibi kendilerine yakıştırılan ‘dirty jazz’ türünden parçalar taşıyan ‘Night Rider’ı yayınlayan dörtlünün, yeni albüm kayıtlarına devam etmeden önce, Nublu İstanbul’daki sıkı ısınma turu herkese iyi gelecek… Kodserin biletleri 30 lira. Biletleri, Nublu İstanbul gişesinden temin edebilirsiniz. Adres: Sıraselviler Caddesi No: 55, Taksim/İstanbul
instagram: @nubluistanbul
facebook : https://www.facebook.com/nubluistanbul
http://www.istanbulsessions.nublu.net/