Öpücüklü tebrik

Öpücüklü tebrik
Öpücüklü tebrik

A$AP Rocky Rihanna nın poposunu sıktı. (solda

MTV Video Müzik Ödülleri'nde One Direction, topladığı üç ödülle geceye damgasını vurdu. Katy Perry, grup üyelerine ödüllerini öpücükle takdim etti

Ünlü müzik kanalı MTV izleyicilerinin oylarıyla belirlenen MTV Video Müzik Ödülleri önceki gece sahiplerini buldu. Los Angeles Staples Center’da gerçekleşen törene, Türkiye ’den hatırı sayılır bir hayran kitlesi bulunan ‘boy band’ One Direction damgasını vururken, rakiplerine açık ara fark atan gruba farklı dallarda üç ödül verildi. Grup için bir süre önce sosyal medya üzerinden kampanya başlatılmıştı. Kampanya başarılı oldu ve One Direction hem ‘En İyi Yeni Artist’ hem ‘En İyi Pop Videosu’ hem de ‘En Çok Paylaşılan Video’ ödüllerini aldı. Tören öncesi Rihanna ve Drake beş, Katy Perry ise dört dalda aday gösterilmişti. Ancak Rihanna ve Drake birer ödül alırken, Perry geceden eli boş döndü. Ancak Perry, One Direction’a ödülünü verirken grubun iki üyesi Niall ve Harry’i dudaklarından öperek tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.
Hemen ardından ‘Yılın Videosu’ ödülüne layık görülen ve sahneye rap yıldızı A$AP Rocky ile çıkarak bir de canlı performans sergileyen Rihanna seyircileri coşturdu. Hatta ünlü rapper sahnede bir ara Rihanna’nın boynunu öpüp kalçasını sıktı. Bu hareketin ardından izleyici sıralarından çığlıklar yükseldi. 

A$AP Rocky'nin Rihanna’nın poposunu sıktığı an geceye damgasını vurdu. İşte o görüntüler: