Oscar'ı bu sene genç yıldızlar sunacak

Oscar'ı bu sene genç yıldızlar sunacak
Oscar'ı bu sene genç yıldızlar sunacak
83. Oscar ödül töreninin sunucuları açıklandı

Amerikan film endüstrisinin en büyük ödüllerinin dağıtılacağı 83. Oscar ödül törenini sunacak isimler belli oldu.

Beyazperde.com'un haberine göre, geçen seneki törende, daha önce 73. ve 75. Oscar törenlerinin de sunuculuğunu yapan Steve Martin ve Alec Baldwin’in 'şov'larının sönük kalması ve izleyenler tarafından beğenilmemesi, (özellikle de bir önceki senenin sunucusu Hugh Jackman'ın performansının ardından) töreninin organizatörü Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ni bu sene daha genç ve farklı isimlere yöneltmiş gözüküyor.

BU KEZ SIRA GENÇLERDE
Törenin yapımcıları Bruce Cohen ve Don Mischer'ın yaptığı açıklamaya göre, 27 Şubat 2011'de düzenlenecek olan 83. Akademi Ödülleri (Oscar) törenini genç yıldızlar James Franco ve Anne Hathaway sunacak. Bu genç isimlerin açıklanmasının ardından yabancı basında, Akademi başkanı Tom Sherak'ın Oscar'ların izleyici kitlesini gençleştirmek ve ratingleri yükseltmek için böyle bir yola başvurduğuna dair bazı haberler çıksa da, Akademi yeni isimler konusunda oldukça mutlu ve umutlu görünüyor.

'127 Saat' filmindeki tek kişilik performansıyla bu sene En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ına da çok yakın olan James Franco'nun eğer ödüllere adaylığı açıklanırsa, heyecanlı ve bir o kadar da ilginç bir Oscar gecesi bizleri bekliyor olacak. 2011 Oscar adayları 25 Ocak 2011'de açıklanacak.


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  James Franco

  ,

  haber