Osmantan Erkır'dan bir Mezat şov daha

Osmantan Erkır'dan bir Mezat şov daha
Osmantan Erkır'dan bir Mezat şov daha
Uğur Mumcu'dan Ahmed Arif'in kitaplarına, efemera ve antika değeri taşıyan paraçalar perşembe akşamı Mezat Show'da satışa çıkıyor.

Gravürlerden Osmanlıca haritalara, Hafız Burhan taş plağından topraktan yapılmış fincana, Nazım Hikmet’in Unutulan Adam kitabının ilk baskısından Uğur Mumcu’nun imzalı Rabıta kitabına ve Necip Fazıl Kısakürek, Ahmed Arif’in kitaplarına kadar antika değeri taşıyan parçalar, efemeralar Mezat Show 'da satışa çıkıyor. Mezatı şova dönüştüren ise satış sırasında müzik ve eğlencenin bir arada olması.

Televizyonda yaptığı alternatif işlerlerle dikkat çeken yapımcı Osmantan Erkır, Mezat Show’u ilk kez geçtiğimiz Şubat ayında yaptı. Mezat Show gördüğü yoğun ilgi üzerine bir kez daha meraklısıyla buluşuyor. Erkır’ın sahibi olduğu Sahne Beşiktaş 'ta gerçekleşecek müzayedeyi, koleksiyoner Uğur Göktaş yönetecek. Mezat dünyasında tanınan bir isim olan Göktaş, satıştaki efemera ve antikaları dönemin ilginç hikayeleriyle anlatacak, sahnedeki saz üstadlarıyla şarkılar söyleyecek. 

300’den fazla parçanın yer alacağı mezatta, eski oyuncaklar, tarihi erotik mizah dergi ve kitapları, fotoğraflar, kartpostallar, kitaplar ve plaklar da satışa çıkacak. Oturmalı düzende gerçekleşecek gecede, içecek servisi ve minik ikramlar da var. 

Tarih: 30 Nisan Perşembe

Saat: 20.00

Mekan: Sahne Beşiktaş

www.sahnebesiktas.com / 0212 259 10 45