Oyunculuğa yeni başlamış gibiyim!

Oyunculuğa yeni başlamış gibiyim!
Oyunculuğa yeni başlamış gibiyim!
Önümüzdeki aylarda Türkiye'de de gösterime girecek olan 'Anna Karenina' filminin başrol oyuncusu Jude Law, Elle dergisine konuştu, hem günlük yaşamından hem de kariyer planlarından bahsetti.

Önümüzdeki aylarda Türkiye ’de de gösterime girecek olan ‘Anna Karenina’ filminin başrol oyuncusu Jude Law, Elle dergisine konuştu, hem günlük yaşamından hem de kariyer planlarından bahsetti. Hayatının genelde yemek pişirmekten ve çocuklarından ibaret olduğunu söyleyen ünlü aktör, “Ailemle vakit geçiriyor ve sevdiğim takım Tottenham Hotspur’un maçlarını takip ediyorum. Arkadaşlarımla içmek için buluşuyor, müzik dinliyor, konsere ve sinemaya gidiyorum” diyor.
Formuna özen gösterdiğini ve spor yaptığını vurgulayan Law, gelecekten de umutlu: “40 yaşında olunca, bir oyuncunun daha olgun, daha karakter odaklı rolleri canlandırma fırsatı doğuyor. Önümüzdeki 10 yılla ilgili çok umutluyum. Geliştiğimi hissediyorum, daha çok üretiyorum. Daha çok tiyatro yapmayı planlıyorum. Oyunculuğa yeni başlamış gibiyim.” [RADİKAL}