Paris'ten Kaprol geçti

Paris'ten Kaprol geçti
Paris'ten Kaprol geçti

Arzu Kaprol ün tasarımlarında ipek ve deri yoğunluktaydı. Defile bol alkış topladı.

Paris Moda Haftası'nın final gününde Arzu Kaprol sahne aldı. Kaprol'ün 'Kusurların mükemmelliği' temalı koleksiyonunda geometrik formlar öne çıktı

Paris Moda Haftası dün Alexander McQueen, Marc Jacobs ve Arzu Kaprol imzalı tasarımlara ev sahipliği yaptı. Sarah Burton, Alexander McQueen için hazırladığı tasarımlarda çiçeklerle süslü rengârenk, kabarık ve fırfırlı eteklere yer verdi, çapı geniş şapkalar kullandı.
Dün tasarımlarıyla modaseverlerin karşısına çıkan Arzu Kaprol ise bol alkış alan isimlerden biriydi. Kaprol’ün yeni koleksiyonu Paris Moda Haftası’nın en prestijli günü olarak nitelendirilen kapanış gününde Louis Vuitton ve MiuMiu gibi dünyanın önde gelen modaevlerinin defileleriyle aynı takvimde yer aldı.
Kusurların, mükemmelliği oluşturan vazgeçilmez unsurlar olduğuna vurgu yapan koleksiyonda, geometrik formlarla hazırlanan ipek üzeri deri tasarımlar ön plandaydı. İddialı geometrik bir siluetin, yalın bir romantizm etkisiyle buluştuğu koleksiyonda, metalik ve neon renklerde desenler yoğunluktaydı.


    ETİKETLER:

    Moda

    ,

    yalın