Parkfest'le 'harika bir pazar günü'

Parkfest'le 'harika bir pazar günü'
Parkfest'le 'harika bir pazar günü'
10 Mayıs Pazar günü Küçükçziftlik Park'ta düzenlenecek Parkfest, iyi müzik, moda tasarım, alışveriş ve dikkat çeken yeme-içme standlarıyla izleyicilere 'harika bir pazar günü' vaat ediyor. Tamamen kadın gruplarını ağırlayacak bir konseptle yola çıkan festivalde alternatif müziğin sıkı kadın grupları The Dø, Kadebostany, Princess Chelsea ve Kalben gibi isimler sahneye çıkacak.

Nea ve Vera Müzik organizasyonuyla düzenlenecek şehrin yeni açıkhava festivali Parkfest, kaliteli müzik, moda tasarım, alışveriş ve dikkat çeken yeme - içme standlarıyla bir müzik festivalinden daha fazlasını sunmayı amaçlıyor. 10 Mayıs Pazar günü Küçükçiftlik Park’ta gerçeklesek Parkfest, festival katılımcılarına, yaklaşık 12 saat boyunca çeşitli sanatsal ve kültürel aktiviteleri ve moda gösterileri de deneyimleme imkânı sunacak.


Kadebostany.
Parkfest, ülkemizde de çok sevilen The Dø, Kadebostany, Princess Chelsea gibi alternatif müzik gruplarını aynı sahnede bir araya getiriyor. Tamamen kadın müzisyenlerden oluşan bir akışla müzikseverlerin karşısına çıkacak festivalin yerli ismiyse son günlerin dikkat çeken isimlerinden Kalben.


Parkfest’in 5 Nisan’a kadar 59.00 liradan satılacak indirimli biletleri Biletix’ten (www.biletix.com) edinilebilir.