Perihan Mağden'den ikinci 100 bin yolda

Perihan Mağden'in 'Korkma Bu Akşam Gelip Çalmam Kapını' adlı kitabı yeni bir rekora koşuyor. Everest Yayınevi yetkilileri, ilk baskısını 100 bin adet yaptıkları kitabın çok kısa bir sürede tükendiğini, kitabevlerinden gelen yoğun talep üzerine de ikinci baskıyı yapacaklarını belirtti.

İSTANBUL - Perihan Mağden'in 'Korkma Bu Akşam Gelip Çalmam Kapını' adlı kitabı yeni bir rekora koşuyor. Everest Yayınevi yetkilileri, ilk baskısını 100 bin adet yaptıkları kitabın çok kısa bir sürede tükendiğini, kitabevlerinden gelen yoğun talep üzerine de ikinci baskıyı yapacaklarını belirtti. Mağden'in kitabının ikinci baskısı bugünlerde kitabevlerinde olacak. 'Korkma Bu Akşam Gelip Çalmam Kapını'nın ikinci baskısı da 100 bin adet olacak.
Perihan Mağden'in Radikal'deki köşe yazılarından derlediği 'Korkma Bu Akşam Gelip Çalmam Kapını' adlı kitabının özelliği, Türkiye'de bugüne kadar satılan en ucuz kitap olması. 1.5 milyon liradan satılan kitabın ilk baskısı da 100 bin adet yapılmıştı. Kitap için Radikal'den seçilen 35 yazıya bir de Mağden'in özellikle bu kitap için yazdığı bir yazı eklendi. (Kültür Sanat)