Pet Shop Boys ve Sky Ferreira Babylon Soundgarden'da

Pet Shop Boys ve Sky Ferreira Babylon Soundgarden'da
Pet Shop Boys ve Sky Ferreira Babylon Soundgarden'da
İstanbul ayağı 24 Mayıs'ta Parkorman'da gerçekleştirilecek Babylon Soundgarden Festivali'nde Pet Shop Boys, Sky Ferreira, FM Belfast gibi isimler sahneye çıkacak.

Müzikte kaliteli Babylon ruhunu doğayla buluşturan Babylon Soundgarden Festivali, bu yıl İstanbul , Ankara , Bodrum ve Çeşme olmak üzere ilk kez dört şehirde yapılacak. Festivalin 24 Mayıs Cumartesi günü Parkorman’da gerçekleşecek İstanbul ayağında İngiliz elektronik pop efsanesi Pet Shop Boys, son dönemin parlayan yıldızlarından Amerikalı genç şarkıcı Sky Ferreira, Afrobeat ruhunun temsilcileri Seun Kuti & Egypt’80, sürprizlerle dolu performanslara imza atan İzlandalı grup FM Belfast, Barselonalı DJ John Talabot, İngiliz elektronik müzik ikilisi Mount Kimbie ve müzik tarihine kazınmış kült oluşumlardan Cartel ve Karakan’dan Kabus Kerim sahneye çıkacak.
Babylon Soundgarden, doğaya karşı sorumluluğunu “Babylon Go Green” konsepti ile ilk kez festival alanında gösterecek. Tanıtım çalışmalarında kullanılan malzemelerden, pet şişe tüketimine, geri dönüşüm ve atık kullanımından festival alanında yer alacak çevreci kuruluşların faaliyetlerine kadar pek çok çevreci içerik, festival katılımcıları ile buluşacak.