Radyo Eksen'den Blur sürprizi!

Radyo Eksen'den Blur sürprizi!
Radyo Eksen'den Blur sürprizi!
15'nci yılını kutlayan Radyo Eksen, 9 Mayıs Cumartesi Roxy'de düzenleyeceği sezonun son partisinde Brit-Pop'un dev grubu Blur'ün kurucularından, davulcu Dave Rowntree'i konuk DJ olarak ağırlayacak.

15 yıldır modern rock ’tan country’e, indie’den heavy metal’e müziğin en karakterli örneklerine yer veren Radyo Eksen; 9 Mayıs Cumartesi gecesi, Roxy’de gerçekleştireceği son partiyle sezonu kapatıyor!

Radyo Eksen 2014-2015 döneminde, her ay gerçekleştirdiği partilerle rock n roll’un en iyilerini dinleyicileriyle buluşturdu. Eksen severler “İyi müzik dinlemek isteyen herkesi bekliyoruz” düsturunun benimsendiği “1890 Ekseninde Alternatif Partiler”de müzik aşkına bir araya geldi.

9 Mayıs saat 22.00’de başlayacak sezonun son Radyo Eksen Partisi’nde, Eksen DJ’leri Gülşah Güray, Güven Yıldız ve Gülşah Turgut’un yanı sıra, Blur elemanlarından, davulcu Dave Rowntree de konuk DJ olarak Roxy’de olacak. 12 yıldır beklenen yeni albümleri ‘The Magic Whip’i geçen hafta yayımlayan 90’ların en önemli Brit-Pop gruplarından Blur’ün kurucularından, davulcu Dave Rowntree sevdiği şarkıları çalmak için 9 Mayıs’ta Radyo Eksen DJ’leriyle DJ setinin başına geçecek.

 


  ETİKETLER:

  indie

  ,

  Rock

  ,

  Müzik

  ,

  Modern

  ,

  radyo

  ,

  2015