Referansı Leonardo DiCaprio

Referansı Leonardo DiCaprio
Referansı Leonardo DiCaprio
Bob Dylan yeni albümündeki çıkış parçasında Hollywood'un ünlü aktörü Leonardo DiCaprio'yu kullanacak

Folk müziğin efsane ismi Bob Dylan yeni albümü Tempest’ta unutulmaz Titanik filmi için bir şarkıya yer verdi. Ünlü sanatçı şarkı sözlerinde Hollywood ’un başarılı aktörü Leonardo DiCaprio’nun ismini kullanacak. Dylan yeni albümüyle ilgili Rolling Stone dergisine verdiği röportajında Titanik’le ilgili yazdığı şarkının 13 dakika uzunluğunda olduğunu söyledi.

Dylan sözlerine şöyle devam etti: “’Şarkının melodisine bir gecede kandım. Melodiyi duyduktan sonra bununla bir şeyler yapabilirim diye düşündüm.”

Ünlü şarkıcı şarkı sözlerinde DiCaprio’nun ismini kullanmasıyla ilgili olarak da şöyle konuştu: “’İnsanlar ‘Bu çok doğru değil’ diyecekler ama şarkı sözü yazarları neyin doğru olduğuyla ilgilenmez. Olmuş olan ve olabilecek olanla ilgilenir. Bu onun kendi doğrusudur. Bu aynı Shakerspeare’in kitaplarını okuyup, oyunlarını izlememiş insanlar gibidir.”

ALBÜM 11 EYLÜL ’DE ÇIKACAK

Efsane isim, kariyerinin başından beri şarkılarında ünlü isimlere yer verdi. ‘I Shall Be Free’ parçasında Brigitte Bardot, Anita Ekberg ve Sophia Loren’in isimlerin, ‘Motorpsycho Nightmare’ adlı parçasında ise Tony Perkins’in ismini kullandı. Dylan’ın yeni albümü ‘Tempest’ albümü 11 Eylül’de çıkacak. (Ntvmsnbc)