REM 'Geri'de kaldı!

'Baharat Kızlar'ın (Spice Girls)
üyesi Geri Halliwell, 'Bridget Jones'un Günlüğü'nün soundtrack'inde yer alan yeni single'ı ile İngiltere Top 20 Singles listesine bir numaradan girdi.

İSTANBUL - 'Baharat Kızlar'ın (Spice Girls)
üyesi Geri Halliwell, 'Bridget Jones'un Günlüğü'nün soundtrack'inde yer alan yeni single'ı ile İngiltere Top 20 Singles listesine bir numaradan girdi. Yılların topluluğu REM ise geçen hafta aynı listeye ancak altıncı sıradan girebildi.
Halliwell, 80'lerin sıkı disko parçalarından The Weather Girls'ın 'It's Raining Men'iyle geri dönüş yaptı. Halliwell'in bu parçaya çektiği 'Flashdance' esintili klibi de şu aralar müzik kanallarında yayımlanıyor. Geri'nin 'It's Raining Men' yorumu, başrollerinde Rene Zellweger ve Hugh Grant'in oynadığı 'Bridget Jones'un Günlüğü'nde yer alıyor.
Dünyanın en hızlı değişen single listesi 'İngiltere Top 20 Singles'a bir numaradan giriş yapan Halliwell, böylelikle yılların grubu REM'e de fark atmış oldu. Yeni çalışmaları 'Reveal'ı piyasaya sürmeye hazırlanan REM'in albümden çıkardıkları ilk single 'Imitation of Life', aynı listeye ancak altıncı sıradan girebildi. (Kültür Sanat)


    ETİKETLER:

    İngiltere

    ,

    İstanbul