Ricky Martin'den Ayşe Hatun Önal sürprizi!

Ricky Martin'den Ayşe Hatun Önal sürprizi!
Ricky Martin'den Ayşe Hatun Önal sürprizi!
Latin pop yıldızı Ricky Martin, Sony Music etiketiyle yayınlanacak İspanyolca albümünde Türkiye'deki hayranlarına Ayşe Hatun Önal'la düet yaptığı 'Adios' şarkısıyla sürpriz yapıyor!

Ricky Martin, şimdiye dek hazırladığı en kişisel çalışma olduğu söylediği 10. stüdyo albümüyle bir kez daha sevenlerinin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Türkiye ’de 10 Şubat’ta yayımlanacak ’A Quien Quiera Escuchar - Turkish Edition’ albümünde yer alan ‘Adios’ şarkısında Ricky Martin, ‘Güm Güm’ şarkısıyla listelerin zirvesine yerleşen, son günlerin popüler ismi Ayşe Hatun Önal ile bir araya geliyor! Şarkının Ayşe Hatun Önal’ın seslendirdiği Türkçe sözleri, ülkemiz dans müzik dünyasının başarılı isimlerinden Ramadan’ın imzasını taşıyor!

Ricky Martin’in yeni albümünü şimdi iTunes’tan ön-sipariş eden müzikseveler, sanatçının Ayşe Hatun Önal ile birlikte seslendirdiği ‘Adios’ şarkısını da anında indirebilecekler.

2015’e ‘Güm Güm’ parçasıyla hızlı bir giriş yapan ve dijital platformlarda listelerin zirvesine yerleşen Ayşe Hatun Önal’ın rakibi, Ricky Martin düeti ‘Adios’ ile zirve yarışında yine kendisi!
AYŞE HATUN ÖNEL’LI ADIOS’U DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN...
HAYRANLARINA YAZILMIŞ BİR MEKTUP!

Ricky Martin’in “Dinlemek İsteyenler İçin” anlamına gelen “A Quien Quiera Escuchar” adlı albümü, sanatçının kariyerindeki vokal ve sanatsal olarak daha olgun olduğu bir evreyi temsil ediyor.
Ricky Martin albümünün hayranları için yazılmış 12 şarkıdan oluşan bir mektup olduğunu belirtirken, şunları ekliyor: “Bu albüm benim en sevdiğim çalışmalarından biri oldu. Albümün yayınlanıp herkese ulaşması için sabırsızlanıyorum. Hazırlık aşaması şimdiye dek yaptıklarımdan tamamen farklı oldu. Bana çok şey öğreten değerli müzisyenlerle bir araya geldim: Kendimi sadece müzikal açıdan değil diğer yönlerden de geliştirmeye açık tuttum ve yönlendirilmeye açık bıraktım. Çeşitli müzik türlerini harmanlayan ritmik şarkıların yer aldığı albümde ayrıca duygusal şarkılar ve etkileyici şarkı sözleri de dikkat çekiyor. Hayranlarımın da en az benim albümü kaydederken keyif aldığım kadar keyif almalarını umuyorum.”
Porte Riko, Los Angeles, Avustralya ve Meksika’da kayıtları yapılan Ricky Martin’in son albümünün prodüktörlüğünü ise Julio Reyes üstleniyor.