Rock Off'un bu yılki bombası heavy metal devi Korn ve...

Rock Off'un bu yılki bombası heavy metal devi Korn ve...
Rock Off'un bu yılki bombası heavy metal devi Korn ve...
Heavy metal ve rock severlerin heyecanla beklediği Rock Off'un bu yılki ana grupları heavy metal devi Korn ve Metallica şarkılarını viyolonselle yorumlayarak tüm dünyada ses getiren Apocalyptica olacak. 1-2 Ağustos tarihlerinde Kilyos Demirciköy'deki İstanbul'un yeni festival mekanı Cosmos'ta yapılacak.

İlki geçen sene Freebird Agency tarafından düzenlenen ve binlerce heavy metal ve rock severi buluşturan Rock Off, ikinci yılında herkesi İstanbul ’un yeni festival mekanı Cosmos’ta ‘rock tatili’ne davet ediyor. Bu yıldan itibaren Freebird Agency ve Pozitif Live işbirliğiyle yoluna devam edecek olan Rock Off, çok daha güçlü bir içerik ve kadroyla 1-2 Ağustos tarihlerinde yapılacak. Kilyos’ta Demirciköy yakınlarındaki bir koyda bulunan Cosmos’ta gerçekleşecek ve kamp yapabilme imkanı da sunacak Rock Off, iki gün boyunca Korn, Apocalyptica, Gojira, Soulfly, Murat İlkan, Black Tooth gibi çok sayıda yerli ve yabancı rock grubunu ve sanatçıyı müzikseverlerle buluşturacak.

KORN 1 AĞUSTOS’TA
İki gün sürecek Rock Off’un birinci gününde Korn, Gojira, Soulfly, Korpiklaani gibi gruplar yer alırken, ikinci gün Apocalyptica, Dark Tranquillity ve Annihilator sahne alacak. Rock Off kadrosuna eklenecek daha birçok grup çok yakında açıklanacak. Festivalde, ana sahnede yer alacak performansların yanı sıra; Dragon’s Den çadırında çeşitli söyleşiler, akustik performanslar ve sahne alacak gruplarla imza seansları da gerçekleştirilecek.


Apocalyptica
HER BİLETİN 5 TL’Sİ HAYVAN BARINAKLARINA
Rock ve metal müziğin coşkusunun iki gün boyunca yaşanacağı Rock Off’un festival biletleri biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden alınabiliyor. Geçen sene olduğu gibi bu sene de sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya devam eden Rock Off için alınan her biletin 5 TL’si bu yıl bir dernek aracılığıyla hayvan barınaklarına bağışlanacak.

COSMOS
Kilyos’ta Demirciköy yakınlarındaki bir koyda bulunan Cosmos, İstanbul sınırları içinde, deniz ve orman ile iç içe konser ve festival deneyimi sunma amacıyla hayata geçirilen ilk etkinlik alanı. Festival ve etkinlikler esnasında, katılımcılarına hemen yanındaki Babylon Kilyos’un plajından faydalanma fırsatı da sunan Cosmos’ta kamplı festivaller için kamp alanı de yer alıyor.