Rocker'ların Parkorman günleri bugün başlıyor

Rocker'ların Parkorman günleri bugün başlıyor
Rocker'ların Parkorman günleri bugün başlıyor

Festivalin ilk gününde Evanescence sahneye çıkacak.

Bu yazın en sıkı açıkhava rock festivali Tuborg GoldFest bugün başlıyor. İlk günün ağır topu Türkiye ’de de çok sevilen Evanescence olacak. Parkorman’daki festivalin açılışını saat 12.00’de Gürcan Ersoy yapacak. Planeur, Erdem Yener, Heaven Shall Burn’ün ardından saat 16.00’da sahne sırası Aylin Aslım’da olacak. Redd ve Pentagram’ın ardından Evanescence saat 21.00’de sahneye çıkacak.
Üç günlük festival, bir günlük aradan sonra 6 Temmuz Cumartesi akşamı hard rock efsanesi Guns’N’ Roses’ı ağırlayacak. 12.00’de Ayşe Saran’la başlayacak ikinci günün diğer konukları da hayli ilgi çekici: Sweet Savage, Ugly Kid Joe, Lacuna Coil, Godsmack, Apocalyptica, Şebnem Ferah. 7 Haziran’daki üçüncü günün headliner’ı Hollandalı ünlü senfonik rock grubu Within Temptation olacak. 12.00’de Nesef’le başlayacak üçüncü günün sanatçıları sahne sırasıyla Gren, Foma, Malt, Skindred, Dio Disciples, In Flames.
Kombine biletleri tükenen Tuborg Goldfest’in tek günlük bilet fiyatları 4 ve 6 Temmuz için normal, sahne önü ve VIP olarak sırasıyla 125, 150 ve 225 lira olacak. 7 Temmuz bilet fiyatları normal 89, sahne önü 110 ve VIP 225 lira.