Rüya gibi oyuncu kadrosu

Rüya gibi oyuncu kadrosu
Rüya gibi oyuncu kadrosu

American Hustle da Amy Adams ve Christian Bale de oynuyor.

'Umut Işığım'ın yönetmeni David O. Russel, 1970'lerde geçen yeni filmi 'American Hustle'da Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Amy Adams, Christian Bale, Robert de Niro ve Jeremy Irons gibi rüya gibi bir kadroyu bir araya getiriyor

Hollywood’un genç yıldızı Jennifer Lawrence’a kadın oyuncu Oscar’ı kazandıran ‘Umut Işığım’ın (Silver Lining Playbook) yönetmeni David O. Russel, yeni filmiyle de çok konuşulacak gibi görünüyor. ‘Umut Işığım’ın yıldızları Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Amy Adams ve Robert de Niro’yu ‘American Hustle’ adını taşıyan yeni filminde de bir araya getiren Russel, bu kez 1970’lerin Amerika’sındaki azılı dolandırıcıların dünyasına giriyor. Christian Bale ve Jeremy Irons gibi isimlerin de eklenmesiyle rüya gibi bir oyuncu kadrosuna kavuşan filmin setinden düşen ilk görüntüler, Hollywood yıldızların 70’li yıllara ışınlanmış halini gözler önüne seriyor.
‘Hangover’la çıkış yapan Bradley Cooper, 1970’lerde geçen film için saçlarına perma yaptırdı. Yeni saç stiliyle ilgi çeken Cooper halinden memnun görünüyordu.
Geçtiğimiz yıla damgasını vuran Oscarlı genç yıldız Jennifer Lawrence ise kabarık sarı saçları ve büyük gözlükleri ile 1970’ler modasına oldukça uygun görünüyor.
‘Batman’in yıldızı Christian Bale ise uzun saçları, kızıl sakalları ve kocaman güneş gözlükleriyle yine bambaşka bir karaktere bürünüyor.
‘American Hustle’, Türkiye ’de Chantier Film dağıtımıyla 13 Aralık 2013’te ABD ’yle aynı anda gösterime girecek.