Şahan Gökbakar'dan Gupse Özay'a 'Recep İvedik'li mesaj

Şahan Gökbakar'dan Gupse Özay'a 'Recep İvedik'li mesaj
Şahan Gökbakar'dan Gupse Özay'a 'Recep İvedik'li mesaj
Şahan Gökbakar, yaptığı paylaşımda Gupse Özay'ı eleştirdi: "Recep İvedik'in dişisi", "Recep İvedik'in daha efendi olanı" diyerek manşetleri süsleyeceğinize kendi işinizle konuşulmayı deneyin!

RADİKAL - Şahan Gökbakar, yaptığı paylaşımda kendi yarattığı Recep İvedik karakterinin reklam malzemesi olmasından rahatsız olduğunu belirtti.  Yaptığı Recep İvedik filmleri serisiyle gişede rekorlar kıran Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajla sinemadaki rakiplerine göndermede bulundu. Gökbakar paylaşımında "Türk sinemasının yeni modası film tanıtımını Recep İvedik üzerinden yapmak oldu. Film çıkartan ya "Recep İvedik'in dişisi", "Recep İvedik'in daha efendi olanı" gibi yapıyor promosyonunu ya da "Recep İvedik olmayacağız" "Recep istemiyoruz" diye bağırıp manşetleri süslemeye koyuluyor. Ya biraz da kendi işinizle konuşulmayı deneseydiniz be kardeşler..." dedi.

GUPSE ÖZAY'I MI KASTETTİ?

Gupse Özay'ın senaryosunu yazıp başrolünü oynadığı Deliha filmi 'Recep İvedik'in dişisi' manşetleriyle basında yer bulmuştu.  Deliha'yla gişede bir buçuk milyona dayanan Gupse Özay, Radikal'e verdiği söyleşide Zeliha karakteri için 'Recep İvedik değil Erkek Fatma' demişti.

Recep İvedik değil Erkek Fatma!

11 maddede Deliha'yla Türkiye'yi güldüren kadın Gupse Özay

Şahan Gökbakar 25 milyon liranın peşinde!