Sahne sırası Berk Hakman'da...

Sahne sırası Berk Hakman'da...
Sahne sırası Berk Hakman'da...
Oyun Atölyesi'nin yeni oyunu 'Aşk Delisi' 7 Ocak'ta prömiyer yapıyor. Genç kuşağın başarılı sinema oyuncularından Berk Hakman'i ilk defa sahnede izleyeceğiz.

RADİKAL – Yeni yılın ilk oyunlarından olmaya hazırlanan ‘Aşk Delisi’ ile sinema ve TV dizileri izleyicisinin yakından tanıdığı bir isim tiyatro sahnesinde karşımıza çıkacak. Son olarak Emin Alper imzalı bol ödüllü sinema filmi ‘Tepenin Ardı’nda başarılı bir oyunculuk sergileyen Berk Hakman, Oyun Atölyesi’nde 7 Ocak’ta prömiyer yapacak oyunda rol alıyor. Berk Hakman, Beytin Engin, Avni Yalçın ve yine genç kuşağın dikkat çekici tiyatro oyuncularından Pınar Çağlar Gençtürk’ün sahne alacağı oyunun yönetmenliğini Muharrem Özcan üstlendi. Pulitzer Ödüllü Amerikalı oyun yazarı Sam Shepard’ın yazdığı orijinal adı ‘Fool for Love’ olan oyun, Haluk Bilginer’in çevirisiyle sahnelenecek. 

May ve Eddie üzerinden sırlarla dolu, sürprizli ve sarsıcı bir aşk öyküsü anlatan oyun daha önce Yeni Kuşak Tiyatro tarafından sahnelenmişti.  
(Provadan)

Köksüzlük, aidiyetsizlik ve güvensizliğin tam ortasında birbirine sığınan bu kadın ve erkek bir karar verecek; birlikte olmak mı, ayrı olmak mı? Hangisi daha az acı verici?

Provalarına 11 Kasım’da başlanan oyunun sahne tasarımını  Barış Dinçel’e, müzikleri Çağri Beklen’e, ışık tasarımını Kemal Yiğitcan’a ait.