Savaş Simitli, Dalgaların Senfonisi ile Galeri Bohem'de

Savaş Simitli, Dalgaların Senfonisi ile Galeri Bohem'de
Savaş Simitli, Dalgaların Senfonisi ile Galeri Bohem'de
Galeri Bohem, Ressam Savaş Simitli'nin Dalgaların Senfonisi isimli sergisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 01-10 Kasım 2014 tarihleri arasında açık kalacak sergi, bugüne kadar farklı konularda üretim yapan sanatçının, deniz dalgası temalı çalışmalarını içeriyor.

RADİKAL- Gelenekselleşen galericilik anlayışına farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan Galeri Bohem, Ressam Savaş Simitli’nin Dalgaların Senfonisi isimli sergisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 01-10 Kasım 2014 tarihleri arasında açık kalacak sergi, bugüne kadar farklı konularda üretim yapan sanatçının, deniz dalgası temalı çalışmalarını içeriyor. Savaş Simitli’nin Galeri Bohem’de açılacak sergisi, empresyonist tarzda ve çoğu 50x60 cm boyutlarındaki tablolardan oluşuyor. 

Genellikle çok büyük ebatta eserler üreten Savaş Simitli, çalışmalarıyla Amerika ve İngiltere ’de bulunan sanat galerilerinin ilgisini çekti, burada bulunan birkaç galeriyle anlaşarak on-line sergi anlaşmaları yaptı. 2013 yılında Paris’te açtığı sergi ise oldukça ilgi gördü.

GALERİ BOHEM HAKKINDA
Ressam Burcu Erkal Salman liderliğinde Nişantaşı’nda açılan, her sanat dalından sanatçıyı, sanatseverlerle buluşturmayı amaçlayan Galeri Bohem’de, her yaştan sanatsever için sergiler ve atölye çalışmaları düzenleniyor. Galeri Bohem’in kurucusu Burcu Erkal Salman, varlık nedenlerini, “Yaşamımızda; ruhumuzu dinlendirmek, kendimizi yeniden keşfetmek ve bir iz bırakabilmek için üretmek” olarak tanımlıyor. 

Galeri Bohem

Valikonağı Cad. Polat apt. No 99 D. 3 K. 2 Nişantaşı - İstanbul
Tel: (0212) 999 44 60