Sıcak tutkulu ve Akdenizli

Sıcak tutkulu ve Akdenizli
Sıcak tutkulu ve Akdenizli
Memleketi Korsika'nın tüm özelliklerini taşıyan süpermodel Laetitia Casta, Vogue Türkiye'nin ekim sayısının kapağında... Casta'ya, objektiflerin karşısında bir de sürpriz misafir eşlik ediyor.

Fransız süpermodel Laetitia Casta, Vogue Türkiye ’nin güç temalı ekim sayısının kapağı oldu, hem Paris hem de Sicilya’da gerçekleşen çekimlerde kendisine bir de şempanze eşlik etti. Dolce & Gabbana’nın ilk haute couture koleksiyonundan özel parçalarla poz veren Casta, çekimler sırasında ailesinden ve kimliğine şekil veren memleketi Korsika’dan bahsetti: “Çocukluğumu ve gençliğimi geçirdiğim bu ada, Fransa ’nın Sicilya’sıdır. Sıcak, tutkulu, Akdenizli…” Bu arada adadaki sete üç çocuğuyla birlikte gelen 34 yaşındaki süpermodelin inanılması zor da olsa, 11 ve 3 yaşlarında iki kızı, 6 yaşında bir oğlu var.
Moda editörlüğünü Ece Sükan’ın üstlendiği Paris çekimleri ise daha da ilginç geçmiş gibi. Modelin, objektiflerin karşısına birlikte geçtiği şempanze Tibby ile samimi bir ilişki kurduğu ifade edilirken, Sükan ikili arasındaki bu doğallığı şaşkınlıkla karşılamış: “Küçük bir maymun bekliyoruz ama minibüsten sanki King Kong indi. Omuzlarını düşürüp yürümese boyu benim kadar. Biz daha gördüğümüze alışamadan koca şempanze gelip onca insan arasından Laetitia’nın elini tutup yürümez mi? Sanki aralarında anlaşmışlar gibi... Öyle doğal ilerledi ki her şey… Arkalarından bakakaldık. Bildiğin King Kong filmi gibiydi.”


  ETİKETLER:

  Fransa

  ,

  Türkiye

  ,

  Moda

  ,

  İlişki