Sinema filmi fikri olanlara duyurulur!

Sinema filmi fikri olanlara duyurulur!
Sinema filmi fikri olanlara duyurulur!
Yeni Metin Yeni Tiyatro projesiyle tiyatro dünyasına oyun yazarları kazandıran GalataPerform, film senaryosu atölyesiyle yeni senaristlerin doğmasına öncülük ediyor. 10 hafta sürecek atölyenin yönetmen, yapımcı ve oyuncu konukları da olacak...

GalataPerform'da10 hafta boyunca devam edecek olan senaryo atölyesinde, 'Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku' filminin senaristlerinden aynı zamanda SİYAD üyesi film eleştirmeni Ceyda Aşar eğitim verecek. Atölye, teorik bilgilerle yetinmeyerek yazmaya yönelik temrinlerle ilerleyecek. Sinema filmi fikri ya da hikâyesi olanlar ise atölye süresince, birebir çalışmalarla bunu geliştirme olanağı bulacak. Atölyeye konuk olacak yönetmen Özcan Alper, yapımcı Marsel Kalvo, oyuncu Ayça Damgacı ve yönetmen Erdem Tepegöz ile 'yapımcının, yönetmenin ve oyuncunun bakış açısıyla senaryo' konulu sohbetler de gerçekleşecek.
Mayıs ve haziran boyunca her Pazartesi 19.00-22.00 saatleri arasında sürecek atölye Kuledibi'ndeki Galataperform'da gerçekleşecek. Atölye ücreti ise peşin 750, iki taksitle 875 lira . Atölyeye katılmak isteyenler 3 Mayıs'a kadar başvuruda bulunabilir.
Bilgi için: 212 243 99 91

 

 

 


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  lira

  ,

  film

  ,

  eğitim

  ,

  senaryo