Siyaset, sanat ve iktisatın 'Radikal'leri

Kitap Dünyası Fuarı'nda yarın Zeki Coşkun saat 14.00-16.00 arası, İsmet Berkan ve Mahfi Eğilmez ise 16.00-18.00 arası Radikal standında olacak.

İSTANBUL - Kitap Dünyası Fuarı'nda yarın Zeki Coşkun saat 14.00-16.00 arası, İsmet Berkan ve Mahfi Eğilmez ise 16.00-18.00 arası Radikal standında olacak.
İsmet Berkan'ın, siyaset dışı konuları ele aldığı pazar yazıları 'Birden Farkettim Benim de Bir Hayatım Vardı' adıyla Su Yayınları'ndan çıkmıştı. Berkan'ın 'İnsanlar Üçe Ayrılır, Sayı Saymasını Bilenler ve Bilmeyenler' adlı baskısı tükenmiş bir romanı da var. Ekonomi yorumlarıyla tanınan Mahfi
Eğilmez'in 'Light Günlük', 'Hazine' ve 'Krizleri Nasıl Çıkardık?' kitapları Creative Yayıncılık'tan, Hitit tarihini anlattığı 'Anitta'nın Laneti' ise Om Yayınları'ndan çıktı. Edebiyat ve aktüalite yorumlarıyla tanınan Zeki Coşkun'un üç kitabı var: 'Aylar ve Haller' (Gala Yayıncılık), 'Aleviler, Sünniler ve... Öteki Sivas' (İletişim), 'Kılıç Artığı Gizlenen Bir Şairin Portresi: İlhan Şevket Aykut' (Yapı Kredi). (Kültür Sanat)