Şöhrete giden yolda...

Hollywood'un yeni keşiflerinden
Colin Farell birbirinden büyük projelerde bibirinden ünlü isimlerle başrollerde...

LOS ANGELES - Hollywood'un yeni keşiflerinden
Colin Farell birbirinden büyük projelerde bibirinden ünlü isimlerle başrollerde yer alıyor. Bu isimlerden en önemlileri ise Al Pacino ve Bruce Willis.
25 yaşındaki İrlandalı aktör, çekimlerine kasımda başlanacak gerilim filmi 'The Farm'da Al Pacino'yla başrolü paylaşacak. Geçen yıl, 'Tigerland' filmiyle yıldızı parlayan Farell, henüz proje aşamasındaki
'The Farm'da üstü ile fikir ayrılıkları yaşayan CIA ajanı rolünde olacak.
Farell'in rol aldığı filmler geleceğinin parlak olduğunun birer kanıtı. Oyuncu
İkinci Dünya Savaşı draması 'The Hart's War' adlı filmde Bruce Willis'le başrolü paylaşıyor. Gregory Hoblit'in yönettiği filmde Farell, İkinci Dünya Savaşı sırasında üstünü öldürmekten suçlanan Afrika kökenli Amerikalı askeri savunan genç avukat Tommy Hart'ı canlandıracak. Usta yönetmen Joel Schumacher de Collin Farell'i, 'The Phone Booth' adlı filminde oynatıyor. Şu sıralar çekimleri süren fantastik gerilim türündeki filmde, Farell, baş karakter Stuart Shepard'ı canlandıracak ve bir telefon kulübesinde hapis kalacak. Genç oyuncu, Steven Spielberg'in merakla beklenen yeni filmi 'Minority Report'ta ise Tom Cruise ile rol alacak. Geçtiğimiz hafta ABD'de gösterime giren 'American Outlaws' Farell'in oyuncu hanesine adına yazdırdığı bir diğer film. 'Milenyum'un ilk western'i diye tanıtılan filmde, oyuncu Jesse James'i canlandırıyor. Colin Farell, rol aldığı filmlerin önümüzdeki aylarda gösterime girmesiyle birçok kez gündeme geleceğe benziyor. Bakalım Hollywood'un yüzünü yeni yeni gösteren bu genç yeteneği, ilerde hangi yıldızı tahtından edecek. (Mrshowbiz/Imdb)