'Süper kötü kadın' Beren Saat ve Kenan Doğulu stüdyoda!

'Süper kötü kadın' Beren Saat ve Kenan Doğulu stüdyoda!
'Süper kötü kadın' Beren Saat ve Kenan Doğulu stüdyoda!
Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, 4 Eylül'de gösterime girecek Hollywood animasyonu 'Minyonlar' filmi seslendirmesi için stüdyoya girdi. Beren Saat, filmde tarihin ilk kadın süper kötüsü Scarlet Overkill'i seslendirirken Kenan Doğulu ise Scarlet'in eşi, havalı mucit Herb Overkill'e sesiyle hayat veriyor. Orijinal versiyoda Scarlet karakterini Sandra Bullock seslendiriyor.

Sevilen animasyon ‘Çılgın Hırsız’ filmlerinin sevimli ve bir o kadar da komik kahramanları Minyonlar, bu kez kendi filmleriyle beyazperdeye geliyor. Beren Saat ve Kenan doğulu ise ‘Minyonlar’ın bu kendi maceralarında onlara sesleriyle eşlik ediyor.

Orijinal versiyoda Sandra Bullock’un seslendirdiği Scarlet Overkill karakterini seslendiren Beren Saat: “Scarlet dünyanın ilk kadın süper kötüsü ve tarihleri boyunca hep bir kötüye hizmet etmiş Minyonlar’ın yeni efendisi. Bu anlamda seslendirirken çok keyif aldığım bir karakter oldu. Minyonların ise kötülüğe hizmet etseler de aslında son derece saf olmaları herkes gibi beni de çok eğlendiriyor. Sakarlar ama iyi niyetliler ve son derece sevimliler” dedi.


Scarlet Overkill’in eşi havalı mucit Herb Overkill’i sesi olarak karşımıza çıkacak Kenan Doğulu ise “Herb 1960lar’ın kültür sanatını icatlarına yansıtan panikten arınmış havalı bir karakter. Minyonlar kötülükten tamamen uzakta olmalarına rağmen kötülüğe hizmet edince başlarına oldukça komik olaylar geliyor. O tatlılık da bizi onlara adete bağlıyor” diye konuştu.

Animasyon seslendirmenin her zaman çok keyifli olduğunu belirten Saat ve Doğulu, “Projeyi ilk duyduğumuzda Minyonları çok sevdiğimiz için ikimiz de çok heyecanlandık. Filmi izleyen herkes çok eğlenecek. Bizim için de ileride geriye dönüp baktığımızda tatlı bir anı olarak kalacak.” dedi.


‘Minyonlar’, 4 Eylül’de vizyona girecek.

Minyonlar Gru’dan 42 sene öncesini anlatıyor….

Minyonlar bizden çok daha uzun süredir bu gezegendeler. Hepsinin tek bir amacı var: Gelmiş geçmiş en çılgın ve en büyük kötüye hizmet etmek. Prehistorik çağlardan Trex’ten, Mısır Firavununa, Napolyon’dan Dracula’ya kadar birçok efendileri oldu. Kendilerinin de sebep olduğu olaylar sonucu efendilerinin başına hep talihsiz olaylar geldi. Efendi bulmak kolay ama efendilerini hayatta tutmak hep zor oldu. Bir efendileri olmadan minyonlar kendilerini çok mutsuz hissediyorlardı, bu duruma bir son vermek, gelmiş geçmiş en çıgın efendiyi bulmak için Kevin, Stuart ve Bob yola çıkarak 1968 yılının New York’una gelir. Orlando’da düzenlenen Kötüler Festivali’nde karşılarına hayallerinin kötüsü ünlü Scarlet Overkill (Beren Saat) çıkacaktır.