Swing İstanbul dansçılarıyla yeni yıla merhaba

Swing İstanbul dansçılarıyla yeni yıla merhaba
Swing İstanbul dansçılarıyla yeni yıla merhaba
Roxy, yeni yıla eğlenceli bir swing partisiyle merhaba diyor. Swing İstanbul dansçıları, başarılı swing DJ'leri eşliğinde 6 Ocak Salı gecesi Roxy'de olacak. 'Savoy Night' öncesi ücretsiz swing dersi de var!

Swing İstanbul , cazın altın çağının yaşandığı 1930’lu yılların esintisini geleneksel yeni yıla merhaba partisiyle 6 Ocak Salı gecesi Roxy’e taşıyor. Swing İstanbul dansçılarının yapacağı gösteriler ve başarılı swing DJ’lerinin çalacağı melodilerle ısıtacağı geceye Roxy, “Büyükanne ve büyükbabalarınızın gardiroplarını, sandıklarını karıştırın, tozlu kıyafetleri gün ışığına çıkarın” çağrısı yapıyor. Dileyenlerin dönem kıyafetleriyle katılacağı partide 1930’ların puantiyeli elbiseleri, geniş pantolonları ve sapkaları ‘moda’ olacak. ‘Savoy Night’ başlıklı parti öncesi Swing İstanbul’un deneyimli hocaları esliğinde swing’e ilk adımları atmak da mümkün. 20.45-21.15 arasında gerçekleşecek ücretsiz tadimlik derse katılım için önceden başvuruda bulunmanız gerekiyor.

İletisim için info@swingistanbul.com, 0532 462 6033, web: www.swingistanbul.com

ROXY’DE SAYKODELİK GECE
7 Ocak Çarşamba saat 21.00’de Bora Çeliker Trio’yu ağırlayacak Roxy, 8 Ocak perşembe akşamı saat 21.00’den itibaren ‘Paradisos Sessions’ gecesine ev sahipliği yapacak. 2014 temmuzdan eylül sonuna kadar Burgazada Cennet Bahçesi’nde, 9 kez gerçekleştirilen bir günlük progresif müzik festivali ‘Paradisos Sessions’a ayrılan gecede ana akım müzik etkinlikleri dışında progresif, saykodelik, surf ve deneysel çalışmalar yapan müzisyenler; Taner Öngür & Avam, Pitohui, Hiccup ve Help! The Captain Threw Up sahnede olacak.
Tel: 0212 249 1283
www.roxy.com.tr