Techno devi Recordite Beyoğlu Kloster'a geliyor

Techno devi Recordite Beyoğlu Kloster'a geliyor
Techno devi Recordite Beyoğlu Kloster'a geliyor
Son dönemin en çok ilgi gören DJ'lerinden Recondite, 29 Kasım Cumartesi akşamı İstanbul'in yeni elektronik müzik mekanı Beyoğlu Kloster'ın kabininde olacak.

Şarkıları tüm dünyada 1 numara olan son dönemin yarlayan DJ’lerinden Recondite, 29 Kasım Cumartesi saat 23.00’te KafePi zincirinin İstanbul ’daki yeni elektronik müzik mekanı Beyoğlu Kloster’a konuk olacak. Elektronik müziğe Berlin’de başlayan, kısa sürede ünlü prodüktörlerin ilgisini çeken Recondite, istediği başarıya çıkardığı ‘Plangent’ serisiyle ulaştı. Kasım 2013’ten beri Ghostly ile de çalışan Recondite konserlerdeki başarısıyla dikkatleri çekti. 2013 yılında yayımladığı parçası ‘Cleriz’ yılın en başarılı şarkısı seçilen Recondite’e, Beyoğlu Kloster’daki gecede Berlin’de yoğun bir hayran kitlesi olan ve Avrupa ’da techno denilince akıla gelen ilk isimlerden Len Faki de eşlik edecek.

KLOSTER 

Beyoğlu’nda müziğe ve sanata değer veren dinamik genç profesyonellerin KafePi bünyesinde bir araya gelmesiyle oluşan KLOSTER Berlin, Londra ve Amsterdam gibi şehirlerde sahne alan elektronik müziğin öne çıkan isimlerini sahnesinde ağırlayacak. Eskiden Ghetto’nun bulunduğu binada açılan KLOSTER, baştan aşağı yeniden tasarlanan orijnal konseptiyle İstanbul eğlence hayatının öncülerinden olmayı hedefliyor. 3 katı ve terasıyla KLOSTER, yaklaşık 2000 kişi kapasiteli. 

www.sosyotix.com