Tekno trenine yerinizi ayırtın

Hip Productions tarafından J&B sponsorluğunda
düzenlenen elektronik müzik festivali 'J&B 4. Dance&Techno Festival'...

İSTANBUL - Hip Productions tarafından J&B sponsorluğunda düzenlenen elektronik müzik festivali 'J&B 4. Dance&Techno Festival', 8 Eylül Cumartesi günü Parkorman'da yapılacak.
1998 yılından beri gerçekleşen festivalin bu yılki konukları arasında Orbital, Infected Mushroom, Kosheen ve Slam gibi goa trance, drum'n base ve tekno ağırlıklı elektronik müzik gruplarının yanı sıra Luke Slater ve DJ Pierre gibi dünya çapında tanınan DJ'ler de yer alıyor.
Gökhan Kırdar, Coldhouse, Gazla ve DZA gibi yerli elektronik müzik grupları ve DJ U.F.U.K, DJ Murat Uncuoğlu, DJ Uğur, DJ Yakuza, Mr. Pink, DJ Met, Cervus ve DJ Kan'ın da katılacağı J&B 4. Dance&Techno Festival'in bu yılki sürprizi 8 Eylül'de Ankara'dan kalkacak, Eskişehir ve Kocaeli'ne uğrayarak festivale katılmak isteyenleri
İstanbul'a getirecek J&B Techno Train olacak. Ankara-İstanbul yolculuğu boyunca festivalciler, dünyaca ünlü Creamfields Festivali'nde çalacak tek Türk DJ DJ U.F.U.K'in müzikleriyle coşacak.
Türkiye'nin ilk ve en büyük elektronik
müzik festivali J&B Dance&Techno Festival'da bu yıl iki sahne ve bir chill-out bölümü de olacak. Dans ve müziğin yanı sıra diğer partilerde de olduğu gibi pek çok sürpriz ve eğlencenin de yer alacağı festival, ne yazık ki Deep Purple konseri ile aynı günde gerçekleşecek. Böylece müzikseverler artık rock ve tekno arasında bir karar vermek zorunda kalacak.
Festivalin biletleri Biletix gişeleri ve Ankara Kızılay Vakkorama'da 20 milyon liradan satışa sunuldu. Biletler ayrıca festival günü Parkorman kapısındaki gişeden de 25 milyon lira fiyatla satılacak. Bilgi için Tel: 0212 288 71 42 (Kültür Sanat)