'Testosteron' film oldu!

'Testosteron' film oldu!
'Testosteron' film oldu!
Oyun Atölyesi bünyesinde beş yıl sahnelenen 'Testosteron' İlksen Başarır'ın yönetmenliğinde ve 'Erkek Tarafı' adıyla sinema filmi olarak vizyona girmeye hazırlanıyor...

Beş yıl boyunca Kemal Aydoğan yönetiminde kapalı gişe sahnelenen ‘Testosteron’ oyunundan uyarlanan sinema filmi ‘ Erkek Tarafı’ 22 Kasım’da vizyona girmeye hazırlanıyor. İlksen Başarır’ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Mert Fırat, Emre Karayel, Timur Acar, Onur Ünsal, Metin Coşkun, Tuna Kırlı ve Cihan Ercan yer alıyor. Polonyalı yazar Andrzej Saramonowicz tarafından kaleme alınan eğlenceli oyun ‘Testosteron’un adaptasyonu İlksen Başarır, Mert Fırat ve Kemal Aydoğan tarafından gerçekleştirildi.

İptal edilen düğün sonrası bir restoranda oturan yedi adamın bazen komik, bazen hüzünlü ve eğlenceli erkeklik hikâyelerinin anlatıldığı ‘Erkek Tarafı’ yedi erkeğin cinselliğe, kadına ve doğaya erkekçe bakışlarına odaklanıyor, bu bakışın trajikomik hallerini ortaya koyuyor. Filmin iddiası, bunu yaparken kadınların erkeklerin dünyasındaki önemini ve erkek egemen dünyanın çarpıklıklarını gözler önüne sermek.

Mars Entertainment Group ve Kutu Film ortak yapımı olan, BKM ve 1000 Volt işbirliğiyle gerçekleştirilen filmin özgün müzikleri Taner Yücel, Ahmet Kenan Bilgiç ve Okan Kaya imzalı. Filmde Ümit Besen’in efsane şarkısı ‘Nikah Masası’ da farklı bir versiyonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak.


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  mars

  ,

  Oyun

  ,

  Erkek

  ,

  Komik

  ,

  yazar

  ,

  film

  ,

  ümit besen