The Illusionists İstanbul'u 'büyülemeye' geliyor!

The Illusionists İstanbul'u 'büyülemeye' geliyor!
The Illusionists İstanbul'u 'büyülemeye' geliyor!
Dünyanın en büyülü şovu olarak tanımlanan ve gittiği her ülkede kapalı gişe oynayan ve Broadway'de de sergilenen 'The Illusionists - Witness the Impossible' (İmkânsıza Tanık Olun) 13 Kasım - 16 Kasım arasında İstanbullular ile buluşacak.

Dünyanın en iyi 7 sihirbazı, dünyanın en sihirli şehrine geliyor! Gerçeğe meydan okudukları şovları ile tüm dünyayı kendilerine hayran bırakan sihirbazlar yirmiden fazla ülkede kapalı gişe sergilenen ve beş duyunun sınırlarını zorlayan müthiş şovlarıyla 4 günlük bir turne ile İstanbul ’a geliyor.

Akıllara durgunluk veren bu inanılmaz gösterinin içinde Rus ruletinden, akıl okuma oyunlarına ve “sihir” denince ilk akla gelen “yok olma / yok etme” numaralarına kadar izleyenlerin nefesini kesecek olağan dışı şovlar Zorlu Center’da izleyicisiyle buluşacak.

Ödüllü Soru: The Illusionists sihirbazlarından James More, hangi televizyon şovunun ardından tanınmıştır?

Doğru cevabı Pazartesi günü saat 12:00'ye kadar radikaldenkazan@radikal.com.tr adresine gönderin, çift kişilik davetiyeyi siz kazanın!

Dünyanın en büyülü şovu olarak tanımlanan, gittiği her ülkede kapalı gişe oynayan ve Broadway’de de sergilenen ‘The Illusionists - Witness the Impossible’ (İmkânsıza Tanık Olun) gösterisi 59.90 TL’den başlayan bilet fiyatlarıyla Kasım 13 Kasım Perşembe gününden, 16 Kasım Pazar gününe kadar sadece 10 özel gösteri için Türkiye ’de olacak.

Program:
13 Kasım Perşembe – Zorlu Center PMS
Saat: 19:00 ve 22:00

14 Kasım Cuma – Zorlu Center PMS
Saat: 19:00 ve 22:00

15 Kasım Cumartesi – Zorlu Center PMS
Saat: 16:00, 19:00 ve 22:

16 Kasım Pazar – Zorlu Center PMS
Saat: 16:00, 19:00 ve 22:00

Biletler için: www.mybilet.com