Türkiye'nin en ucuz kitabı

Everest Yayınları, Türkiye'de kitap okuma alışkanlığına farklı bir boyut getiren ucuz kitap kampanyalarını daha da ileri götürüyor ve Perihan Mağden'in kitabını 1 milyon 500 bin liradan okurla buluşturuyor.

İSTANBUL - Everest Yayınları, Türkiye'de kitap okuma alışkanlığına farklı bir boyut getiren ucuz kitap kampanyalarını daha da ileri götürüyor ve Perihan Mağden'in kitabını 1 milyon 500 bin liradan okurla buluşturuyor.
Perihan Mağden'in Radikal gazetesindeki köşe yazılarından derlediği 'Korkma Bu Akşam Gelip Çalmam Kapını' adlı kitabının özelliği, bugüne kadar yeni basılıp satılacak en ucuz kitap olması. Kitabın ilk baskısı 100 bin adet yapılıyor. Kitap için seçilen 35 yazıya bir de Mağden'in özellikle bu kitap için yazdığı bir yazı eklendi. Yayınevi yetkilileri 'Korkma Bu Akşam Gelip Çalmam Kapını'nın, şimdiye kadar basılan ucuz kitapların aksine kâğıt, baskı ve kitap üretim kalitesinden ödün verilmeden basılan ilk ucuz kitap olacağını belirtiyor. 'Türkiye'nin en ucuz kitabı', 20 Kasım'da okurla buluşuyor. (Kültür Sanat)