Tutkulu ve masum

Yönetmen Pierre Jolivet, 'Tüm Masumiyetiyle' (In All Innocence) adlı filmde Gerard Lanvin ve Virginie Ledoyen'i, yasak bir aşkın kahramanları yapıyor.

İSTANBUL - Yönetmen Pierre Jolivet, 'Tüm Masumiyetiyle' (In All Innocence) adlı filmde Gerard Lanvin ve Virginie Ledoyen'i, yasak bir aşkın kahramanları yapıyor. İki karşıt dünyanın çarpışmasının öyküsü olan film, zengin ve hayatını düzene koymuş bir adamla, yoksul genç bir kadının ilişkisini konu alıyor.
Cecile ve Samira Paris'te geçim sıkıntısı çeken iki genç kızdır. Fakirlik hakkında konuşarak yolda yürürken, karşılarına bir sanat galerisi çıkar. Galeride zengin insanların katıldığı bir kokteyl vardır. İçeri giren Cecile ve Samira, çaresizlik içinde paltolardan cüzdanları çalmaya başlar. Galerideki zengin orta yaşlı avukat Michael Farnese cüzdanının çalındığını anlar. Ancak kızları bulamaz.
Cecile ve Samira sonunda bir kuyumcu soymaya karar verir. Ancak soygun sırasında, olay çıkar ve Cecile'in acilen bir avukat bulması gerekir. Michael'ın cüzdanındaki kartını gören Cecile onunla bağlantı kurar ve Michael Cecile, yardım etmeye karar verir. Ancak hiç beklenmedik bir gelişme yaşanacaktır.
Hayatını rayına oturtmuş, Michael ile yaşamında inişler ve çıkışlar yaşayan ergenlik çağındaki güzel Cecile kendilerini yasak bir ilişkinin içinde bulacaktır. (Kültür Sanat)


    ETİKETLER:

    İstanbul