Uzmanlık alanı ilişkiler

Uzmanlık alanı ilişkiler
Uzmanlık alanı ilişkiler
34. İstanbul Film Festivali'nin havalı bölümü 'Akbank Galaları'nın ilk konuğu 'Frances Ha'yla son yılların en çok konuşulan Amerikan bağımsızlarından biri haline gelen Noah Baumbach'ın son filmi 'While We're Young' olacak. Baumbach'ın uzmanlık alanı olan insan ilişkilerini merkeze alan başrolünde Ben Stiller ve Naomi Watts'ın yer aldığı film, 4 Nisan Cumartesi saat 21.30'da aynı anda Atlas ve Rexx'te.

WHILE WE´RE YOUNG

Yönetmen: Noah Baumbach/ Oyuncular: Ben Stiller, Naomi Watts, Adam Driver, Amanda Seyfried, Charles Grodin/ ABD / 2014/ 94 dk.
4 Nisan 21:30 Atlas ve Rexx/ 6 Nisan Pazartesi 19:00 Feriye/ 14 Nisan Salı 21:30 Rexx

Josh ve Cornelia çocukları olmayan, New York’lu bir çifttir. Dostları çocuk sahibi olup onlardan uzaklaşmaya başlayınca, hipster bir çift olan Jamie ve Darby ile yakınlaşmaya başlarlar. Kendilerinden daha genç insanlarla vakit geçirdikçe hep aradıkları hayat enerjilerine yeniden kavuşurlar; bu insanların zannettikleri kadar güvenilir olmadığını anladıklarında ise büyük bir şüpheye kapılırlar. Bir önceki filmi ‘Frances Ha’ ile son yılların en çok konuşulan bağımsızlarından biri haline gelen Noah Baumbach, ilk kez Toronto Film Festivali’nde görücüye çıkan yeni filminde uzmanlık alanı olan insan ilişkilerini merkeze alıyor.