Viyana'dan DJ Buzz bu gece Muaf'ta

Viyana'dan DJ Buzz bu gece Muaf'ta
Viyana'dan DJ Buzz bu gece Muaf'ta
Muaf Beyoğlu bu gece Viyana'dan DJ Buzz'u konuk ediyor

Şehrin yeraltı sahnesindeki DJ, müzisyen ve sanatçılarla uzun yıllardır birlikte çalışan Christoph Böck, DJ Buzz olarak tanınıyor. Sekiz yaşında amcasından aldığı ilk (break dance toplama) plak; plak koleksiyonu, DJlik kariyeri ve müzik aşkına vesile olmuş. Avusturya’nın meşhur Waxolutionists grubunun üçte birini oluşturuyor. 1999 yılından beri aktif grup, 2010 yılında Sunshine Enterprises etiketi ile çıkan albüm sonrası, şimdilerde yeni kayıtlar için çalışıyor.
Groovedis.com, ismini Madlib ve J Dilla isimlerinin yanına yakıştırıyor. Tekniğe meraklı, işkolik ve Red Bull bağımlısı olarak biliniyor. Viyanalı DJ, 'The Buzzment Studios' isimli kendi projesini yürüterek yapımcılıktaki uzmanlığı ile ses evrimine katkıda bulunuyor. Yapımcılığın ötesinde, birçok grup için mix ve mastering işleri yapıyor.

8 Mayıs Cuma gecesi için özel olarak İstanbul ’da olacak DJ Buzz, gecenin müziklerinden sorumlu. Muaf’taki müzikseverler için DJ set performansı klasik ve progresif modern hip hop parçalardan sağlıklı bir seçimden oluşuyor. Bunları kimsenin cesaret edemeyeceği underground cevherlerle harmanlıyor. DJ Buzz bu gece 21.00 itibariyle Muaf Beyoğlu'nda. Etkinlik ücretsiz...