Washington Examiner: Sezen Aksu Strathmore'u salladı

Washington Examiner: Sezen Aksu Strathmore'u salladı
Washington Examiner: Sezen Aksu Strathmore'u salladı
Sezen Aksu'nun Maryland Eyaleti'nin ünlü konser merkezi Strathmore'da verdiği konser, Washington Examiner gazetesinde de geniş yer buldu.

Sezen Aksu’nun Maryland Eyaleti’nin ünlü konser merkezi Strathmore’da verdiği konser, Washington Examiner gazetesinde de geniş yer buldu. Gazete, "Türk Pop Starı Sezen Aksu, Strathmore’da sahneyi salladı" başlığıyla verdiği haberinde Aksu’yu, Türk Pop Müziğinin Kraliçesi olarak tanıttı.

Aksu’nun dünkü konserine geniş yer veren gazete, "Sezen Aksu şimdi de Amerikalı müzikseverlerin kendisini keşfetmesi için Strathmore’da sahneye çıktı" diye yazdı. Türkiye’de ‘Minik Serçe’ lakabıyla anılan sanatçının şimdiye kadar 23 albüm çıkarttığı ve Türk pop müziği tarihinde, neredeyse her pop şarkıcısı için bestelediği 550 şarkısıyla saygınlık ve sevgi kazandığı belirten gazete, Sezen Aksu’ya sahnede eşlik eden Fahir Atakoğlu’dan da övgüyle söz etti. Examiner, Atakoğlu’nun "Müzik yolculuğumuzda şarkı sözlerini beraber yazıyoruz, benim Türkiye ve Avrupa’da hit olmuş şarkılarımın sözleri de Sezen Aksu’ya ait" açıklamasına da yer verdi.(anka)