Yaz biter parti bitmez

Alman Starlight firmasının Türkiye'de organizasyon için seçtiği Crossing Tanıtım ve İletişim Danışmanlığı...

İSTANBUL - Alman Starlight firmasının Türkiye'de organizasyon için seçtiği Crossing Tanıtım ve İletişim Danışmanlığı ile 'clubbing sektörü'nün önde gelenlerinden Mass Production tarafından düzenlenen
'Organized Chaos'ta gerek yerli gerekse yabancı pek çok işinin erbabı DJ, clubber'ları iki gün boyunca durmaksızın eğlendirmek için hazırlıklarını tamamlamış durumda.
Beş bin kişinin katılması beklenen, buyarın ve öbür gün Rumelifeneri Vos Vos Koyu'nda gerçekleşecek partinin yıldızları George Morel, Fast Eddie ve Leon Alexander. Alexander, 'Progressive House' olarak da bilinen Timo Mass'la yaptığı çalışması
'Englishmen&Mad Dogs'la adını duyurmuştu. Gecede ayrıca Eddie Pay, Paul Cooper, Club Amnesia Ibiza'dan Rafael Ximenez, Kan Buzzluck, DJ Uhr, DJ Fuchs, Evren+Evren ve Yunus da turntable'larının başında olacak.
Radikal sponsorluğunda eğlence
Radikal'in sponsor olduğu gecenin şüphesiz en büyük sürprizi, ilk defa böyle bir organizasyonda konser verecek yerli perküsyon grubu Harem. Ebru Gündeş, Muazzez Ersoy gibi isimlerin arkasında da sahneye çıkan ekip, şu sıralar Yeni Türkü ve Yunanlı sanatçı Peny Xenaki'yle çıktığı Türkiye ve mini dünya turnesiyle gündemde.
Sadece müzik yok 'Organized Chaos'ta.
İsteyenler gündüzlerini 'bungee jumping'ten plaj voleyboluna, treking turlarından mini futbol turnuvasına kadar pek çok eğlenceli faaliyete katılarak değerlendirebilir. Üstelik futbol turnuvasıyla Carlsberg'den bir ödül kazanmak da mümkün. Organizasyon yetkilileri, şemsiyeler ve dev minderlerle particilerin rahatını düşünürken çıkması muhtemel sağlık problemlerine karşı da tam teçhizatlı sağlık ekibini hazır bekletecek.
Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nun önünden üç saatte bir ücretsiz otobüslerle ulaşılabilecek partinin biletleri Vakkoramalardan 20 milyon, kapıdan ise 25 milyona alınabilir. Bilgi için Tel: 0216 360 72 67 (Kültür Sanat)