'Yeni Amy Winehouse' Kovacs İstanbul'da

'Yeni Amy Winehouse' Kovacs İstanbul'da
'Yeni Amy Winehouse' Kovacs İstanbul'da
Garajistanbul'daki Goldnights serisi 22 Ocak'ta Hollanda'nın son dönem çıkardığı en başarılı şarkıcılardan Kovacs'la devam ediyor! İlk solo albümden çıkan 'My Love' şarkısı ve şarkının klibiyle büyük ilgi çeken Kovacs, ses rengi ve şarkılarıyla 'Yeni Amy Winehouse' olmaya aday gösteriliyor.

Gerçek adı Sharon Kovacs olan şarkıcı, 2014’ün en iyi çıkış yapan şarkıcılarından biri olarak gösterilmekte. Konuşmaya başladığı günden itibaren şarkı söylediğini ifade eden Kovacs, lise gruplarıyla şarkıcılık yaptıktan sonra garson olarak çalıştığı kulüpte ‘açık mikrofon’ partilerinde şarkı söyleyerek ilgi çekti. Dinleyicilerin tavsiyesine uyarak Eindhoven’da Rock City Institute adlı müzik okulunun sınavına katıldı ve anında okula kabul edildi.

Okul hayatını başarıyla tamamlayan Kovacs, Hollanda’nın ünlü prodüktörü Oscar Holleman ile tanıştıktan sonra kısa süre içinde ilk albümü ‘My Love’ın kayıtlarına başladı. Albümden çıkan ilk şarkı ‘My Love’ Avrupa çapında büyük ilgi çekti ve 2014 yılının en çok çalınan şarkılarından biri oldu.

2014 yılını konser ve festivallerle geçiren Kovacs, 2015 yılı konserlerine İstanbul konseriyle başlıyor. MoodLive organizasyonuyla Goldnights serisi kapsamında Power FM’in katkılarıyla düzenlenen Kovacs konseri 22 Ocak Perşembe saat 22.00’de Garajistanbul’da.
18 yaş sınırının olduğu konserin biletleri VIP 120 TL, normal 60 TL, öğrenci 40 TL.