Yeni konser tarihi belli oldu

Yeni konser tarihi belli oldu
Yeni konser tarihi belli oldu
'Bang Bang', 'Nobody's Perfect' gibi hit parçaları kadar enerjik sahne ferformansı ve tarzıyla da adından söz ettiren pop yıldızı Jessie J'in ertelen İstanbul konserinin yeni tarihi 11 Eylül, yeni mekanı ise Volkswagen Arena olarak açıklandı.

Jessie J’in 3 Temmuz Cuma akşamı Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşmesi planlanan ancak sağlık sorunları nedeniyle geçirdiği operasyonlar sonucu ertelenen konserinin yeni tarihi belli oldu. 11 Eylül Cuma akşamı Volkswagen Arena’da gerçekletirileceği açıklanan konserde önceden alınmış biletler aynı kategorilerde geçerli olacak. “Bang Bang”, “Nobody’s Perfect”, “Price Tag” gibi hit parçalarıyla tüm dünyayı kasıp kavuran Jessie J Türkiye ’deki geniş hayran kitlesiyle buluşabilecek.

R&B, pop ile hip hop sound’larını bitmek bilmeyen enerjisiyle birleştiren ve şarkıları kadar tarzıyla da çok konuşulan şarkıcı, “Do it Like a Dude”, “Domino”, “Price Tag” ile dünya müzik listelerine hızlı giriş yapmıştı. Son olarak 2014’ün sonunda çıkardığı “Sweet Talker” albümünde Ariana Grande ve Nicki Minaj’ın eşlik ettiği yeni hit’i “Bang Bang” ile müzik listelerini alt üst etmeye devam ediyor. MTV Müzik Ödülleri’nde üç şarkıcının birlikte müthiş bir şovla sahneye koydukları şarkıyı Ariana Grande, dünyanın en iddialı şovu olarak kabul edilen Victoria’s Secret Defilesi’nde tek başına seslendirdi.

Milyonlarca albüm satışı ve kazandığı ödüllerle müzik dünyasının en çok takip edilen starları arasına giren Jessie J, renkli sahne şovu ve şarkılarıyla hayranlarına eğlence dolu çılgın bir şov vadediyor.