Yıllar Tina'ya vız gelir

Tina Turner 50'lerin sonundan beri müzik dünyasının içinde. 1999 tarihli 'Twenty Four Seven' albümünden beri sesi soluğu çıkmıyordu.
Ancak o köfte dudakları, aslan yelesi saçları, sütun gibi bacakları, enerji dolu sahne performansı ve güçlü yorumuyla hafızalardan silinmiş değil.

İSTANBUL - Tina Turner 50'lerin sonundan beri müzik dünyasının içinde. 1999 tarihli 'Twenty Four Seven' albümünden beri sesi soluğu çıkmıyordu.
Ancak o köfte dudakları, aslan yelesi saçları, sütun gibi bacakları, enerji dolu sahne performansı ve güçlü yorumuyla hafızalardan silinmiş değil. Turner 'Twenty Four Seven'dan beş yıl sonra bu kez bir 'best of' albümü 'All the Best'le karşımıza çıkıyor.
EMI etiketiyle yayımlanan 'All the Best' albümünde neler yok ki! Ike&Tina Turner günlerinden 'Nutbush City Limits' ve 'River Deep Mountain High', rol aldığı 'Mad Max 2' filmi için seslendirdiği 'We Don't Need Another Hero', 'What's Love Got To Do With', David Bowie ile birlikte seslendirdiği 'Tonight', Eros Ramazozotti ile düeti 'Cose Della Vita'... İki diskte toplam 33 parça yer alıyor. Üç yeni parça da cabası: 'Open Arms', 'Complicated Disaster' ve 'Something Special'. (Kültür Sanat)