Zorlu'da her salı farklı bir yerli ses...

Zorlu'da her salı farklı bir yerli ses...
Zorlu'da her salı farklı bir yerli ses...
Zorlu Performans Sanatları Merkezi salı akşamları 'yerli seslerle' dolacak.  'Vestel Gururla Yerli Konserler' serisi bu akşam Ajda Pekkan ile başlıyor. 

RADİKAL – Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin Turkcell Sahnesi Salı akşamları yerli müziğin başarılı isimlerini ağırlayacak. Bu akşam Ajda Pekkan konseri ile başlayacak ‘Vestel Gururla Yerli Konserler’ serisi MFÖ, Bülent Ortaçgil-Birsen Tezer ve Şebnem Ferah ile devam edecek. Ajda Pekkan bu akşam 21.00’de ‘Yakarım Canını’ albümü’nden parçaların yanı sıra geçmişten bugüne en beğenilen şarkılarından oluşan repertuarını özel bir koreografi ve ışık şöleniyle sunacak.
Serinin devamı 1 Aralık salı gecesi Mazhar Fuat Özkan ile gelecek. 8 Aralık’ta ise Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer, uyumlu birliktelikleriyle bir kere daha seyirci karşısında olacak. Bülent Ortaçgil son stüdyo albümü ‘Sen’ ile ölümsüz bestelerine yenilerini eklediği şarkılarını seslendirecek.
15 Aralık’ta ise Türk rock müziğinin en güçlü kadın sesi Şebnem Ferah, canlı performansıyla Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde olacak.

Biletler www.biletix.com , www.zorlucenterpsm.com siteleri ve Zorlu gişelerinde.