1 Kasım Genel Seçimi

1 Kasım Genel Seçimi
1 Kasım Genel Seçimi
KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı, kesin olmayan sonuçlara göre Kütahya'daki 4 milletvekilliğinin 4'ünü de aldıklarını...

KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı, kesin olmayan sonuçlara göre Kütahya'daki 4 milletvekilliğinin 4'ünü de aldıklarını belirterek, Kütahya halkına gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür etti.

Nazlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1 Kasım Genel Seçimi'nin Türkiye'nin istikrarı, istikbali ve istiklali için yapılmış bir seçim olduğunu söyledi.

"Kesin olmayan sonuçlara göre, seçimle halkımız AK Parti'ye yaklaşık yüzde 50 destek vererek tek başına iktidar yapmıştır" diyen Nazlı, şunları söyledi:

"Türk halkı istikrardan yana oyunu kullanmıştır. Türkiye kaldığı yerden yatırımlarına ve büyümesine devam edecektir. Üzerimizdeki sorumluluğumuzun farkındayız. Bundan sonra da canla başla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kütahya'mızın, Türkiye'mizin büyümesi ve gelişmesi için gece gündüz demeden çalışacağız. Kütahya halkımıza gösterdikleri teveccühten dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz."

Nazlı, seçimlere katılan diğer siyasi partilerin adaylarına da çalışmalar boyunca gösterdikleri nezaketten dolayı teşekkür etti.