AK Parti Kütahya Merkez İlçe Danışma Meclis Toplantısı

AK Parti Kütahya Merkez İlçe Danışma Meclis Toplantısı
AK Parti Kütahya Merkez İlçe Danışma Meclis Toplantısı
KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.Eski Belediye Kültür Sarayı'nda gerçekleşen toplantıda...

KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

Eski Belediye Kültür Sarayı'nda gerçekleşen toplantıda konuşan Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, değişim ve dönüşüm için görevde olduklarını söyledi.

Kütahya'da ciddi bir dönüşüme ihtiyaç olduğunu dile getiren Korkmaz, şöyle konuştu:

"Bizim insanlarımızda Kütahya'da ne yapıldı algısı var. Algılar beynin ürettiklerini söyler. Bazen gerçekler algıyla farklıdır. Biz, AK Parti ailesiyiz. Bizim değişim ve dönüşümü yaşatmak için buradayız. Bunun içinde var gücümüzle çalışıyoruz."

Toplantıda konuşan İl Başkanı İshak Gazel de 25 Ocak'ta İl Kongresi'ni gerçekleştireceklerini belirtti.

İl Başkanlığı için 8 ismin yer aldığını ve bu isimlerin tamamı ile tek tek görüşüldüğünü ifade eden Gazel, "Bu 8 arkadaşımızdan 3'ünü, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu Dolmabahçe Sarayı'nda ağırladı. Bu isimlerle tek tek görüşerek Ali Çetinbaş isminde karar kıldı. Başbakanımız ayrıca bizlere adayların hepsinin çok değerli isimler olduğunu ifade ederek teşkilatımıza teşekkür etti" diye konuştu.

Toplantıya AK Parti Kütahya milletvekilleri Hasan Fehmi Kinay, Vural Kavuncu, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve partililer katıldı.