AK Parti Kütahya Milletvekili Nazlı:

AK Parti Kütahya Milletvekili Nazlı:
AK Parti Kütahya Milletvekili Nazlı:
- "Halkımızla iç içe olmak, halkın sorunlarını sürekli dinlemek ve yapılacak her işte halkın kararına kulak vermek partimizin en öncelikli davranışlarından biridir"

KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, "Halkımızla iç içe olmak, halkın sorunlarını sürekli dinlemek ve yapılacak her işte halkın kararına kulak vermek partimizin en öncelikli davranışlarından biridir" dedi.

Nazlı, Domaniç ilçesini ziyaretinde yaptığı açıklamada, sorunları ve ihtiyaçları yerinde tespit etmek ve görmek amacıyla ilçeye geldiğini söyledi.

Halkla iç içe olmayı her zaman tercih ettiğini ifade eden Nazlı, şöyle konuştu:

"Art arda yapılan iki seçim, ülkemizin içinde bulunduğu durum, geciken bütçe görüşmeleri derken halkımızdan baya uzak kaldık. Bizler alışıla geldiği gibi seçmenini, seçimden seçime hatırlayan seçilmişler değiliz. Halkımızla iç içe olmak, halkın sorunlarını sürekli dinlemek ve yapılacak her işte halkın kararına kulak vermek partimizin en öncelikli davranışlarından biridir. Bu bağlamda Kütahya'da 4 vekil arkadaşımızla Kütahya ve ilçelerinin sorunlarını sürekli dinliyor, atılacak adımları dördümüz birden atıyoruz. Gerek Kütahya'mız gerekse ilçeleri için güzel hizmetler için çalışıyoruz, çalışacağız. Domaniç'in tarihi ve doğal güzelliklerini ortaya çıkaracak ve buradan Domaniç'e ekmek ve iş getirecek imkanlar oluşturmanın gayreti içindeyiz."