AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı'nın İstişare Toplantıları

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı'nın İstişare Toplantıları
AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı'nın İstişare Toplantıları
KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Merkez İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen "Tanışma ve İstişare Toplantıları" Yoncalı Mahallesi'nde...

KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Merkez İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen "Tanışma ve İstişare Toplantıları" Yoncalı Mahallesi'nde gerçekleştirildi.

Mahalle muhtarı ve sakinlerinin yer aldığı toplantıda konuşan Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, amaçlarının vatandaşlarla tanışmak olduğunu söyledi.

Sorunları, yerinde inceleyerek daha iyi hizmetin alınması için gerekli mercilere ilettiklerini belirten Korkmaz, şöyle konuştu:

"Sorunlar karşısında görmezden gelmemeniz, katılımcı olmanız adına bugün sizlerle beraberiz. Derdinizle dertlenmek, sorunlara birlikte çözüm üretmek için buradayız. AK Parti olarak mahalle ve köy ziyaretlerine önem veriyoruz. Gitmedik köy, girmedik sokak kalmayıncaya kadar çalışmalarımıza devam edeceyiz. İhtiyaç ve sorunların belirlenmesi, halkımızın sorunlarına ve ihtiyaçlarına çözüm odaklı olması bizleri mutlu edecektir. Hep beraber kaliteli hizmet için çalışacağız."