AK Parti Milletvekilleri teşekkür için Domaniç'te

AK Parti Milletvekilleri teşekkür için Domaniç'te
AK Parti Milletvekilleri teşekkür için Domaniç'te
KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Milletvekilleri Mustafa Şükrü Nazlı ve Ahmet Tan, Domaniç ilçesine teşekkür ziyaretinde bulundu.İlçeye gelen...

KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya Milletvekilleri Mustafa Şükrü Nazlı ve Ahmet Tan, Domaniç ilçesine teşekkür ziyaretinde bulundu.

İlçeye gelen milletvekilleri önce AK Parti Domaniç İlçe Başkanı Yurdagül Bakkal'ı ziyaret etti. Daha sonra ilçe merkezinde vatandaşlarla biraraya gelen milletvekilleri, 1 Kasım seçimlerinde partilerine verilen destekten dolayı vatandaşlara teşekkür ettiler.

AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, yaptığı açıklamada, AK Parti'nin kent genelinde oy oranını artırarak destan yazdığını, Domaniç ilçesinde de partisinin oy oranının ciddi oranda arttığını söyledi.

13 yıldır iktidar olan partisinin her alanda değişimlere imza attığını ifade eden Nazlı, şunları kaydetti:

"13 yıl boyunca esas olarak yaptıklarımız, insanların hak edip te o güne kadar alamadığı çok temel insani gereksinimler ve ihtiyaçlardı. Biz iktidara geldikten sonra önce ulaşım, eğitim, sağlık gibi temel hizmetleri halkımıza kazandırdık. Bundan sonra inşallah daha üst seviyede yatırımları kazandıracağız. Termali, turizmi, yayla turizmini, tarımsal kalkınmayı, endüstriyel tarımı ve sanayileşmeyi konuşacağımız bir döneme giriyoruz."

Milletvekili Ahmet Tan da Domaniç'in aynı zamanda Osmanlı Devleti'nin temellerinin atıldığı topraklar olduğuna işaret ederek, "Buralar kuruluşun simgesi topraklardır. Domaniç'in turizme kazandırılması için gayret göstereceğiz" dedi.