Ankara'daki terör saldırısı

Ankara'daki terör saldırısı
Ankara'daki terör saldırısı
MHP Kütahya İl Başkanı Mehmet Ali Türker, Ankara'daki terör saldırısını kınadı

KÜTAHYA (AA) -  MHP Kütahya İl Başkanı Mehmet Ali Türker, Ankara 'daki terör saldırısını kınadıklarını bildirdi.

Türker, gazetecilere yaptığı açıklamada, saldırının ülkenin birlik ve bütünlüğüne, milletin can ve mal emniyetine kast eden bu tür hain terör eylemi olduğunu söyledi.

Bu ve benzeri terör saldırılarını Milliyetçi Hareket Partisi olarak şiddetle kınadıklarını ifade eden Türker, şunları kaydetti:

"Ankara'da meydana gelen bu vahşi terör eyleminde hayatını kaybeden bütün vatandaşlarıma cenabı Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve taziyelerimi iletir, sabırlar dilerim. Ayrıca yaralı vatandaşlarımıza cenabı Allah'tan acil şifalar temenni ederim. Vatan hainleri, ülkemizin her yöresinde kalleşçe yaptıkları pusular ile evlatlarımızın canına kıymaya devam etmektedir. Ankara'da ki patlamada canını kaybeden vatandaşlarımızın naaşları kaldırılmadan Erzurum'un Şenkaya ilçesinde iki vatan evladımız terör örgütü tarafından kurulan pusuda şehit edilmiştir. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diler, yakınlarına başsağlığı temenni ederim. Milliyetçi Hareket Partisi var oldukça, terör eylemleri ile ülkemizin birlik ve beraberliğine kast etmek isteyen vatan hainleri, hiçbir zaman amacına ulaşmayacaktır. Milletimizin birlik ve beraberliğini bozamayacaktır. Milletimizin sağduyusu ile bu terör eylemleri inşallah en yakın zamanda son bulacaktır."