Çelikler Holding'den Kütahyaspor'a destek

Çelikler Holding'den Kütahyaspor'a destek
Çelikler Holding'den Kütahyaspor'a destek
KÜTAHYA (AA) - Bölgesel Amatör Ligi'nde  (BAL) mücadele eden Kütahyaspor ile Çelikler Holding arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.Çelikler...

KÜTAHYA (AA) - Bölgesel Amatör Ligi'nde  (BAL) mücadele eden Kütahyaspor ile Çelikler Holding arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Çelikler Holding Temsilcisi Hakan Tutuş, imza töreninde yaptığı konuşmada, Çelikler Holding olarak spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerini ifade ederek, "Kütahya'nın temsilcisi Kütahyaspor'a sponsorluk yapmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. En büyük arzumuz Kütahyaspor'un profesyonel liglere çıkması ve Kütahya'yı en iyi şekilde temsil etmesidir" dedi.

Kütahyaspor Başkanı Ramazan Yıldırım ise takımın yeni sezonda başarılı olacağına inandığını belirterek, kendilerine sponsorluk yapacak olan Çelikler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Çelik ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Başkan Yıldırım: "Başarının arkasında yatan faktörlerden birisi de sponsor desteğidir. Arzu ettiğimiz şampiyonlukta bizlere sponsorluk desteği veren firmaların da katkısı olacak. İmzaladığımız sponsorluk protokolü şehrimize ve takımımıza hayırlı olsun" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Çelikler Holding Temsilcisi Hakan Tutuş ile Kütahyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Yıldırım arasında sponsorluk protokolü imzalandı.

 


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Sponsor

  ,

  başkan

  ,

  zaman

  ,

  yönetim