Çocuklardan annelerine anlamlı mektup

Çocuklardan annelerine anlamlı mektup
Çocuklardan annelerine anlamlı mektup
- Kütahya'da, PTT Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan "Anneler Günü'nde Annemize Mektup" kampanyası kapsamında 12 bin 407 çocuk, kendi adreslerine yazdıkları mektupları annelerine postaladı

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da, PTT Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan "Anneler Günü'nde Annemize Mektup" kampanyası kapsamında 12 bin 407 çocuk , yazdıkları mektupları annelerine postaladı.

Kampanya kapsamında PTT tarafından hazırlanan ve ücretsiz dağıtılan özel hazırlanmış mektup ve zarflarla PTT Baş Müdürlüğü'ne gelen çocuklar, annelerine duygu dolu satırları kaleme aldı. Teknolojinin günümüze tamamen hakim olduğu bu dönemde, yeni nesil çocuklara hem nostalji yaşatıldı hem de annelere güzel bir jest yapıldı.

Mektupları PTT'ye ücret karşılığında alan ekipler, 3 gün içerisinde 12 bin 407 adet mektubu, çocukların annelerine ulaştırdı.

Bu projeye destek veren Milli Eğitim Müdürlüğü de okullarda çocukların annelerine mektup yazmasına destek vererek, kampanya hakkında PTT yetkililerinin okullarda konu hakkında çalışmasına izin verdi.